تحریک قدرت

تحریک قدرت برای مردانی که به سن چهل یا پنجاه سالگی رسیده اند به یک موضوع مهم تبدیل می شود. اغلب این مشکل همسر و دوست دختر آنها را بیشتر نگران می کند. امروز خواهیم دید که داروهای قدرت چیست و راه های طبیعی برای بالا بردن سطح آنها چیست.

مرد با قدرت ضعیف چگونه تحریک شود

محرک ها

شما می توانید قدرت را در مردان به روش های زیر تحریک کنید:

 • محیط های سریعآنها به پر شدن ناحیه تناسلی با خون کمک می کنند. عمل به سرعت شروع می شود، شما باید کمی قبل از رابطه جنسی یک قرص برای قدرت مصرف کنید. آنها می توانند اعتیاد آور باشند، بر فشار خون، قلب و عروق خونی تأثیر منفی می گذارند.
 • هورمون های مصنوعیتستوسترون مهمترین هورمون برای تحریک قدرت در مردان است. اگر سطح پایینی دارید، تمام داروهای دیگر فقط یک اثر علامتی خواهند داشت.
 • تغذیه مناسب، ویتامین ها و مواد معدنی کافی. برخی از ریزمغذی ها مستقیماً در چگونگی تولید تستوسترون توسط بیضه های مردانه نقش دارند. به عنوان مثال، سلنیوم و روی به مقدار زیاد برای فرد ضروری است.
 • تمرینات ورزشی که تغییرات هورمونی را تحریک می کنند. حرکات در ناحیه لگن گردش خون خوب را فعال می کند، قدرت طبیعی را تحریک می کند.
 • ماساژ و طب سوزنی. نقاطی که تحریک آنها به بازیابی نعوظ آلت مردانه کمک می کند، به عنوان مثال در ناحیه پاها قرار دارند.
 • روش های عامیانه و مکمل های غذایی برای قدرت. اینها راههای بسیار مشکوکی برای بازگرداندن قدرت پایدار و درمان اختلال نعوظ هستند. با این حال، آنها می توانند به عنوان یک درمان اضافی استفاده شوند.

داروها

در بازار می توانید تعداد زیادی پول برای افزایش قدرت مردان پیدا کنید. بسیاری از اینها بدون نسخه در دسترس هستند، در حالی که برخی دیگر در هنگام استفاده نیاز به مراقبت زیادی دارند. برای انتخاب درمانی برای قدرت، بهتر است از قبل با پزشک مشورت کنید.

در واقع، علل مختلف قدرت کم نیاز به درمان های متفاوتی دارند.

قرص های سریع الاثر

داروها در عرض 30-60 دقیقه پس از مصرف عمل می کنند. به طور قابل توجهی گردش خون و واکنش بدن به هیجان را بهبود می بخشد. این اثر می تواند از چند ساعت تا بیش از 24 ساعت ادامه داشته باشد.

این وجوه تأثیر خوبی بر قدرت یک مرد دارند، اما نمی توانید به آنها عادت کنید. اگر مشکلی دارید، درمان آن را فراموش نکنید. با چنین بودجه ای فقط در یک شب به خود کمک خواهید کرد. برای درمان پروستات بهتر است به جای صرف هزینه زیاد برای این داروها ورزش و تغذیه صحیح را شروع کنید.

مخصوصاً نباید چنین قرص هایی را برای جوانان با قدرت طبیعی مصرف کنید. بله، آنها شما را در رختخواب فعال تر می کنند. اما این احتمال وجود دارد که در آینده این اثر را از دست بدهد. و با گذشت زمان، وابستگی روانی به دارو ایجاد می شود. که همچنین تأثیر ضعیف، اما منفی بر بدن دارد.

هورمون درمانی

تستوسترون مصنوعی عمدتاً برای مردانی که از مرز چهل تا پنجاه سال گذشته اند مورد نیاز است. در این زمان، قدرت در مردان ضعیف می شود. به اصطلاح "یائسگی مردانه" اتفاق می افتد که در طی آن تولید طبیعی هورمون های جنسی کاهش می یابد.

این داروها باید تحت نظارت دقیق پزشکی مصرف شوند. توجه به دوز و زمان مصرف بسیار مهم است. هورمون درمانی برای افزایش قدرت مردان فقط با یک دوره صحیح و منظم کار می کند. شما نمی توانید درست قبل از رابطه جنسی قرص تستوسترون یا واکسن مصرف کنید.

هر هورمون خارجی می تواند عوارض جانبی غیرمنتظره ای داشته باشد. ممکن است وزن اضافه کنید یا بیش از حد تحریک پذیر شوید. هر گونه چنین تغییری باید به پزشک اطلاع داده شود. جدی ترین منع مصرف هورمون ها افزایش لخته شدن خون است. در این حالت، تستوسترون می تواند باعث ترومبوز وریدی شود.

تحریک طبیعی

مجموعه مناسب عناصر کمیاب نقش مهمی در تولید تستوسترون، گردش خون و درمان پروستاتیت دارد. اینها عمدتاً شامل ویتامین های B، C، D و E و همچنین مواد معدنی سلنیوم و روی هستند.

غذا برای تحریک قدرت

تمام مواد لازم را می توان در غذاهای زیر یافت:

 • گوشت. مناسب ترین آنها فیله های بدون چربی، سینه مرغ است. تحریک اضافی قدرت باعث ایجاد ادویه های گرم و تند، گیاهان می شود. پروتئین گوشت برای حفظ عملکرد مناسب بدن مرد و قدرت خوب لازم است.
 • غذای دریایی. از قبل در بین خانم های قرون وسطایی شناخته شده بود که تغذیه شوهر با صدف به معنای داشتن یک شب فراموش نشدنی است.
 • گردو. این محصول حاوی اسیدهای چرب ویژه است که به حفظ قدرت و تحریک تولید تستوسترون کمک می کند.
 • مرکبات، انار و انجیر. 100 گرم از این میوه ها در روز بهتر از اکثر مکمل های غذایی عمل می کند.

روش های عامیانه

شفا دهندگان گذشته از گیاهانی آگاه بودند که عصاره آنها حتی به افراد مسن کمک می کرد تا قدرت و جوانی را بازگردانند. به یاد داشته باشید که چنین موادی به عنوان مثال به دلیل التهاب غده پروستات تبدیل به دارو نمی شوند. اما آنها می توانند به رسیدن به میل جنسی طبیعی و سطح خوبی از قدرت کمک کنند.

از جمله راه های ساده برای افزایش قدرت مردانه در خانه عبارتند از:

 • تنتور جینسینگ برای الکل که در هر داروخانه ای یافت می شود. 30 قطره در هر 250 میلی لیتر آب مصرف کنید. روزی دو بار تکرار می کنیم. دوره درمان حداقل یک ماه طول می کشد، اما پس از آن شما متوجه بهبود مداوم در قدرت خواهید شد.
 • دوبرونیکشش قاشق غذاخوری را خرد کنید، 500 میلی لیتر آب جوش بریزید. سی دقیقه اصرار داریم. چنین جوشانده ای را باید سه بار در روز حداقل چند جرعه نوشید.
 • تنتور معمولی خار مریمدو قاشق چای خوری با یک لیوان آب جوش دم کرده و حدود هفت ساعت دم می کنند. شما باید روزانه 750 میلی لیتر بنوشید که به سه دوز تقسیم می شود.
 • یک روش خوب برای تحریک، شراب معمولی خواهد بود. نکته اصلی این است که بیش از حد از اجزای الکل غافل نشوید و بیش از چند لیوان ننوشید. مهم است که شراب قرمز خوب باشد. چنین شرابی باید حاوی عسل، دارچین و میخک باشد. ادویه ها و اثر گرم کننده به سرعت کار خود را انجام می دهند.

ماساژ دادن

ماساژ برای تحریک قدرت

از شریک زندگی خود بخواهید یک ماساژ ساده برای تحریک قدرت شما داشته باشد:

 • اولین نقطه را می توان در کشاله ران، بین ناحیه مقعد و کیسه بیضه یافت. قبل از تحریک این ناحیه، دستان خود را به هم بمالید. آنها گرم می شوند، این اثر را افزایش می دهد. حرکات را به صورت دایره ای، ابتدا در جهت عقربه های ساعت و سپس در خلاف جهت عقربه های ساعت انجام دهید. در حالت ایده‌آل، اگر هر هشت سوراخ ساکرال را همزمان لمس کرده و فشار وارد کنید.
 • بیایید به سراغ ماساژ ناحیه تناسلی برویم. با تحریک این ناحیه، سطح تستوسترون را افزایش می دهیم. ما روی لبه صندلی قرار داریم، دوباره ما سه نفر با هم. یک دست بیضه ها را گرفته و آنها را گرم می کند. دیگری حرکات دایره ای ماساژ را در ناحیه بالای استخوان شرمگاهی انجام می دهد. از نظر طب شرقی باید سی و شش حرکت در هر جهت انجام شود.

ماساژ پروستات را نباید دست کم گرفت:

 • مرد چهار دست و پا می شود و با شکم خود را لمس می کند.
 • یک شریک یا پزشک انگشت را با روان کننده یا ژل نفتی معمولی روان می کند.
 • انگشت خود را از طریق اسفنکتر به عمق یک اینچ وارد رکتوم کنید.
 • به دنبال یک توده کوچک باشید.
 • ابتدا هر طرف پروستات را به نوبت ماساژ دهید.
 • حرکت باید از بالا به پایین انجام شود.
 • سپس شروع به حرکت انگشت خود می کنیم و هشت را توصیف می کنیم و روی پروستات فشار می دهیم.
 • فشار با هر دور قوی تر می شود.
 • ماساژ با نوازش در مرکز به پایان می رسد.

اگر چند قطره مایع پروستات از آلت تناسلی خارج شود، ماساژ به خوبی انجام می شود. جلسه حدود دو دقیقه طول می کشد، شما باید این روش را یک روز در میان انجام دهید. دوره درمان از ده تا پانزده جلسه است.

طب سوزنی

روش های شرقی رفلکسولوژی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. نقاط تحریک قدرت را روی پاهای خود پیدا کنید. تنها دو مورد از آنها وجود دارد، اولی در مرکز پا قرار دارد. برای پیدا کردن نقطه دوم، از نقطه اول به سمت داخل پا حرکت کنید.

آنها را با انگشت شست، با حرکات دایره ای، با فشار قابل لمس ماساژ دهید. شما می توانید با تمرکز بر احساسات خود تأیید کنید که این مورد است. نقاط طب سوزنی همیشه حساس ترین و دردناک ترین نقاط هستند.

بارهای ورزشی

غیرممکن است که چگونه یک مرد تحت تأثیر فعالیت بدنی قرار می گیرد. آنها نه تنها بر جنبه فیزیکی مشکل تأثیر می گذارند، بلکه گردش خون را نیز بهبود می بخشند و مستقیماً ترشح تستوسترون را تحریک می کنند. قدرت نیز بهبود می یابد زیرا یک مرد دوباره احساس می کند مردی است که برای پیروزی های ورزشی می جنگد.

ورزش برای تحریک قدرت

بارهای پرانرژی برای تحریک میل جنسی کافی است که منجر به اثر آنابولیک می شود. در اینجا نوار بهتر نمایش داده می شود. در مقابل، کاردیو استقامتی سطح تستوسترون و قدرت را کاهش می دهد.