نعوظ در یک مرد 50 ساله: چگونه می توان قدرت را بهبود بخشید؟

کاهش قدرت پس از 50 سال

نعوظ بعد از 50 سال در اکثریت قریب به اتفاق مردان در معرض تغییر است، متأسفانه، نه برای بهتر. "حکم" سن خود را احساس می کند، اما سال های زندگی تنها عامل منجر به اختلال نعوظ نیست.

هر نماینده ای از جنس قوی تر، صرف نظر از سنش، می خواهد برای شریک زندگی خود جذاب باشد و هرگونه "اشتباه" یک برنامه صمیمی به عنوان یک آسیب روانی جدی ظاهر می شود که به ندرت بدون مشکلات بعدی باقی می ماند.

با گذشت سن، نعوظ کاهش می یابد، میل جنسی کاهش می یابد، مدت زمان رابطه جنسی بسیار مورد نظر باقی می ماند. در این راستا، بسیاری از مردان پنجاه ساله به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که چگونه نعوظ را بهبود بخشیم؟

بیایید به دلایل کاهش توانایی نعوظ در سن پنجاه سالگی نگاه کنیم و همچنین دریابیم که چه راهی به بازیابی قدرت مردان کمک می کند؟

ناتوانی جنسی و 50 سالگی

نمی توان با اطمینان کامل گفت که همه مردانی که 51 سال یا بیشتر دارند مشکلات جنسی خواهند داشت. فقط در طول این سال ها، تغییرات مرتبط با افزایش سن در بدن جنس قوی تر مشاهده می شود، سطح تستوسترون کاهش می یابد. بر این اساس، نعوظ در 40 و 52 سالگی به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

نیروهای مردانه تحت تأثیر تعداد زیادی از عوامل مضر کاهش می یابد. ذکر شده است که دلیل اصلی این امر سطح تستوسترون در خون مردان است. پزشکان خاطرنشان می کنند که در سن 30-35 سالگی، غلظت این هورمون در حال کاهش است و 50 سالگی می تواند به یک علامت بحرانی تبدیل شود.

با گذشت هر سال، عملکرد رگ های خونی کاهش می یابد، دیواره های عروقی خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری قبلی خود را از دست می دهند، آنها دچار تغییرات پاتولوژیک و اختلال در ساختار می شوند. در نتیجه، گردش خون مختل می شود و ناتوانی جنسی دور از دسترس نیست.

علاوه بر این، نادر است که هیچ نماینده ای از جنس قوی تر در سن 53 سالگی سابقه بیماری های مزمن نداشته باشد که بر توانایی های نعوظ مردان تأثیر منفی بگذارد.

بیایید شایع ترین علل اختلال نعوظ بعد از 50 سال را برجسته کنیم:

 • سبک زندگی اشتباه، به ویژه، سوء مصرف الکل، سیگار کشیدن، مصرف مواد مخدر، فعالیت بدنی کم. و همچنین عدم فعالیت بدنی، اضافه وزن.
 • مشکلات روانی. همانطور که اشاره شد، یک "اشتعال نادرست" در رختخواب می تواند منجر به مشکلات دیگری شود که قطعاً بر کیفیت نعوظ تأثیر می گذارد.
 • بیماری های مختلف قلبی عروقی، فشار خون بالا، دیابت شیرین از هر نوع، ضربه به آلت تناسلی یا اندام های لگن، مولتیپل اسکلروزیس، آسیب شناسی عروقی و سایر بیماری ها.

برای درمان بیماری های مزمن، یک مرد 54 ساله از داروهایی استفاده می کند که به عنوان یک عارضه جانبی می تواند قدرت جنسی را به میزان قابل توجهی تضعیف کند و منجر به طیف وسیعی از مشکلات صمیمی شود.

آمار نشان می دهد که ناتوانی جنسی نه تنها مردان 55 ساله، بلکه جنس منصف را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. بیماری های مزمن و شیوه زندگی ناسالم، وزن اضافی - همه اینها منجر به کاهش میل جنسی در زنان می شود.

بهبود قدرت و نعوظ: نکات و ترفندها

بازیابی قدرت جنسی نمایندگان جنس قوی تر با ایجاد علت شروع می شود که به عنوان یک عامل تحریک کننده عمل می کند. اگر این مورد نادیده گرفته شود، هیچ داروی موثر و قوی به بازگشت یک رایزر خوب کمک نمی کند.

بنابراین، اول از همه، توصیه می شود که به پزشک مراجعه کنید، برای وجود آسیب شناسی هایی که توانایی نعوظ مردان را مختل می کند، معاینه شوید. به عنوان مثال، اگر در دیابت به سطح قند طبیعی برسید، کیفیت نعوظ افزایش می یابد.

هنگامی که فرآیندهای التهابی در غده پروستات صاف می شوند، با گذشت زمان، نیروهای جنسی به طور کامل باز می گردند. بنابراین، درمان به منبع اولیه شکست پاتولوژیک بستگی دارد.

به طور کلی، درمان ناتوانی جنسی می تواند در جهت های زیر باشد:

 1. درمان "منبع اصلی" مشکل، درمان علامتی علاوه بر این توصیه می شود تا مرد بتواند یک زندگی صمیمی منظم داشته باشد.
 2. انتصاب مکمل های غذایی که باعث افزایش وضعیت ایمنی می شود، کمبود مواد معدنی و ویتامین ها را جبران می کند، به طور کلی بر بدن تأثیر مثبت می گذارد.
 3. در مواردی که سطح تستوسترون در خون بیمار بسیار پایین باشد، درمان جایگزین هورمونی توصیه می شود.
 4. داروهای سریع الاثر که بر جریان خون تأثیر می گذارد و در نتیجه آلت تناسلی قوی و الاستیک می شود. آنها بر علل تأثیر نمی گذارند، با یک اثر موقت و یک عمل نسبتاً طولانی مشخص می شوند.
 5. روش های فیزیوتراپیاینها عبارتند از مغناطیس درمانی، گل درمانی، حمام معدنی و موارد دیگر.

بهبود نعوظ در هر سنی قابل انتظار است و در 56 سالگی، بسیاری از مردان از نظر جنسی فعال هستند. نکته اصلی این است که در کنار دارو درمانی، اصلاح سبک زندگی نیز اهمیت کمی ندارد.

قوانین اضافی مهم برای یک فرد خوب: رژیم غذایی متعادل، ورزش، درمان به موقع همه بیماری ها (حتی سرماخوردگی).

داروهای نعوظ

وقتی مردی متوجه می شود که نعوظش بدتر شده است، تقریباً بلافاصله به این فکر می کند که کدام قرص را مصرف کند؟و این غیر معمول نیست، اما در 57 سالگی، هر دارویی کار نمی کند.

بسیاری از داروها به ترتیب موارد منع مصرف زیادی دارند، مصرف آنها در پس زمینه بیماری های خاص در بزرگسالی نه تنها مملو از عوارض جانبی، بلکه با برخی از عوارض است.

همه ابزارهای نعوظ بسته به کاربرد طبقه بندی می شوند. اغلب، مردان ترجیح می دهند قرص مصرف کنند، زیرا این راحت ترین راه است. اما داروها شکل دیگری از انتشار دارند.

به عنوان مثال، داروهای مجرای ادرار به مجرای ادرار تزریق می شوند، به مدت 10 دقیقه عمل می کنند و با اثر حدود یک ساعت مشخص می شوند. این زمان برای انجام یک رابطه جنسی کامل کافی است.

اشکال زیر از داروها وجود دارد:

 • تزریقات در بدن غاردار آلت تناسلی انجام می شود. عمل پس از 5-10 دقیقه مشاهده می شود. عوارض جانبی: درد حین مصرف دارو، خارش، سوزش، درد هنگام رابطه جنسی. آنها توسط پزشک تجویز می شوند.
 • ابزار عمل محلیاز جمله کرم ها و ژل های مختلف است. شاید این مطمئن ترین راه برای کمک به بازیابی نعوظ در 58 سالگی باشد. با توجه به ترکیبات گیاهی دارو عوارض جانبی ایجاد نمی کند.

هنگام انتخاب وسیله ای با منشاء مصنوعی، همیشه باید "روی عقب سکه" را به یاد داشته باشید، به ویژه در مورد آسیب احتمالی استفاده از دارو. و سپس نعوظ کند دیگر بزرگترین مشکل برای مردان نخواهد بود.

در سن 59 سالگی مکمل های غذایی مانند Ogoplex، Ali Caps، Inforte، Yarsagumba و مکمل های دیگر محبوب هستند. آنها به کندی کار می کنند، اما اثر تجمعی دارند و به شما امکان می دهند حتی پس از قطع دارو نعوظ خوبی داشته باشید.

ورزش به عنوان راهی برای تقویت عملکرد نعوظ

وقتی مردی مشکلات صمیمی دارد، هر دکتری می گوید که ورزش جزء جدایی ناپذیر درمان است. در حین حرکت فعال، گردش خون در بدن افزایش می یابد، بافت های نرم اکسیژن بیشتری دریافت می کنند، وزن اضافی کاهش می یابد، که اغلب در مردان در بزرگسالی مشاهده می شود.

لازم نیست خود را با تمرینات در باشگاه خسته کنید، زیرا مجتمع های خاصی با هدف بازگرداندن قدرت جنسی در خانه وجود دارد. نکته اصلی این است که هر روز 20-30 دقیقه تمرین کنید.

به طور قطع، این روند مدت زمان نسبتاً طولانی خواهد داشت، زیرا عضلات برای تقویت و ریکاوری به زمان نیاز دارند.

چند تمرین موثر برای مردان بالغ در نظر بگیرید:

 1. "حرکت روی باسن. "مرد باید روی زمین بنشیند، پاهایش را به سمت جلو صاف کند و پاشنه هایش کمی روی زمین قرار گیرد. سپس باید باسن را حرکت دهید و به سمت جلو حرکت کنید. در یک تمرین حداقل 5 متر "پیاده روی" کنید.
 2. تمرین "دوچرخه". مرد روی یک سطح صاف دراز می کشد، پاهای خود را بالا می برد، سپس دوچرخه سواری را تقلید می کند. با یک زمان تمرین کوتاه شروع کنید، به تدریج به 7-8 دقیقه رانندگی مداوم افزایش دهید.
 3. روی زمین دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید، پاشنه های خود را روی هواپیما قرار دهید. در یک نفس عمیق، لگن را بالا بیاورید، در بازدم پایین تر. تا جایی که ممکن است تکرار کنید.

تمرینات ذکر شده در بالا به عادی سازی خون، تقویت عضلات کف لگن کمک می کند که بر قدرت و نعوظ مردان تأثیر مثبت می گذارد.

اسپری های ویژه به سرعت بخشیدن به روند بازگشت نیروی مردانه کمک می کند. منحصر به فرد بودن دارو در این واقعیت است که اثربخشی آن به سن بستگی ندارد. نتیجه خیره کننده ای در انتظار مردان جوان و بالغ است.